Współpraca marketingowa

Współpraca instagramowa

INFLUENCER MARKETING
null

Liczba obserwatorów

Stale rosnąca liczba obserwatorów, aktualnie ponad 230 k
null

Zasięgi

Duży zasięg każdego postu – od kilku do kilkudziesięciu tysięcy polubień
null

Obserwatorzy

Kobiety w wieku 20-35 lat, aktywne fizycznie, dbające o urodę i zbilansowaną dietę.
null

Ostatnie współprace

Zapewniam skuteczne i uczciwe podejście do realizowanych kampanii marketingowych.

Sesja zdjęciowa

DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ TAŃCZYĆ?

Chętnie biorę udział w produktowych sesjach zdjęciowych, tym samym mogę stać się twarzą oraz ambasadorką marki. Poza wykonaniem sesji zdjęciowej możliwe jest użyczenie wizerunku. Sesje zdjęciowe z reguły dotyczą branży modowej oraz branży health and beauty.

Partnerstwo biznesowe w warsztatach

POZNAJ ZALETY PARTNERSTWA

Zapraszam Państwa do objęcia partnerstwa nad moimi warsztatami tanecznymi.

Partnerstwo biznesowe uprawnia do następujących benefitów:

  • W miejscu warsztatów są jest wystawiony roll up reklamowy
  • Na plakatach informujących o wydarzeniu umieszczone jest logo partnera
  • Informacja o partnerze jest umieszczona na stronie internetowej
  • Wykonywane są oznaczenie na instastories podczas ogrywania warsztatów
  • Użyczenie wizerunku (zgodnie z ustaleniami poczynionymi pomiędzy stronami)

Konferansjerka i eventy

PROWADZENIE WYDARZEŃ I EVENTÓW
Jeśli poszukujecie Państwo komunikatywnej i rozpoznawalnej osoby, która poprowadzi imprezę firmową to jestem do dyspozycji. Zazwyczaj razem z moimi Klientami przygotowuje scenariusz i razem omawiamy przebieg wydarzenia. Zawsze rzetelnie przygotowuje się do prowadzenia eventów. Na scenie wyróżniam się swobodą oraz profesjonalizmem. Zawsze dam o to, żeby zarazić innych pozytywną energią.Prowadzę imprezy masowe, konferencje, gale, pokazy mody, spotkania firmowe oraz wszelkie inne eventy.

Masz pytania?

SPRAWDŹLISTĘ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH

Wiele pytań często powtarza się. Zapoznaj się z tymi, które pojawiają się najczęściej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujący Ciebie temat, skontaktuj się przez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony.

Jak zapisać się na lekcję?

Najlepiej poprzez wypełnienie formularza na dole każdej zakładki na stronie internetowej. Termin i godzinę ustalamy indywidualnie, dlatego potrzebny jest kontakt bezpośredni. W wysłanej informacji warto napisać dni i godziny jakie będą Wam odpowiadać. W odpowiedzi otrzymacie proponowane terminy lekcji. Kolejne spotkania ustalane są z lekcji na lekcje.

Jak mogę dokonać płatności za lekcje?

Można zapłacić poprzez przelew internetowy przed każda lekcją (nr konta przesyłany jest na państwa maila) lub gotówką po każdej lekcji. Przy wykupieniu pakietu 10 lekcji i opłaceniu abonamentu z góry, przysługuje rabat.

Jeżeli zachoruję to termin mi przepada?

Lekcje można odwołać maksymalnie 24h godziny przed zajęciami. Później niestety lekcja przepada. Wynika to z tego, ze często grafik jest tak napięty. Chcemy uniknąć odwoływania lekcji na ostatnią chwilę. Pary często czekają bardzo długo na termin swojej lekcji. Odwołując lekcje 24 godziny wstecz – mamy szanse oddać ten termin innej osobie.

Jak szybko mogę spodziewać się efektów?

Zależy to od bardzo wielu aspektów. Odpowiedz mogę udzielić już po pierwszej lekcji jak poznam dana osobę/parę. Po 60 minutach wspólnego tańca – można powiedzieć już bardzo dużo na temat perspektyw tanecznych danej osoby  ;)) średnio po 2-3 lekcjach można już spokojnie zatańczyć kilka podstawowych figur danego tańca do muzyki. Do ułożenia pierwszego tańca zazwyczaj wystarczy 6-8 lekcji.

Ile lekcji jest potrzebnych?

Średnio, aby nauczyć się dobrze danego tańca potrzeba 8-10 lekcji. Po takiej liczbie lekcji przechodzimy przez temat: kroków podstawowych, większości figur, rytmu oraz tańca do muzyki. Jest to wystarczają ilość, aby potem spokojnie zatańczyć do muzyki 😎