Zapraszam do tańca

MOBILNE WARSZTATY TANECZNE

Zapraszam do skorzystania z oferty mobilnych warsztatów tanecznych. Dojeżdżam do każdego miejsca w Polsce i przeprowadzam dedykowane zajęcia z tańca towarzyskiego.

Jest to oferta, z której mogą skorzystać kluby taneczne, kluby fitness oraz wszyscy, którzy chcą posmakować nauki tańca w przyjaznej i serdecznej atmosferze.

Oprócz nauki tańca, można być pewnym dużej dawki pozytywnej energii. Uczestnicy podczas zajęć dostają dużo uśmiechu, endorfin i motywacji do działania. Zajęcia taneczne są znakomitym zamiennikiem tradycyjnych zajęć sportowych typu fitness. Uczestniczki mogą być pewne spalonych kalorii i poprawy kondycji.

Warsztaty - dla kogo?

SPRAWDŹ CZY WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE

Warsztaty skierowane są głównie dla kobiet, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i kobiecość oraz podbudować pewność siebie. Zazwyczaj uczestnikami są dziewczyny i kobiety w wieku 16-40 lat, jednak są od tej reguły wyjątki. Na zajęciach bardzo mile widziane są osoby o różnej kondycji fizycznej, gdyż dopasowujemy program do umiejętności uczestników.

Co należy wiedzieć o warsztatach?

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO
null

Nauka w kameralnych grupach

Warsztaty zazwyczaj odbywają się dla grupy 12-15 osób.

null

Zadbasz o samopoczucie

Warsztaty to gwarancja uśmiechu, endorfin i motywacji do działania.

null

Zatroszczysz się o sylwetkę

To zamiennik tradycyjnych zajęć sportowych, spalisz wiele kalorii!

null

Poziom dopasowany do Ciebie

Zajęcia są dopasowywane do umiejętności uczestników.

null

Zbudujesz pewność siebie

Ćwiczymy poczucie rytmu na przykładzie różnych utworów

null

Miło spędzisz czas

Poznasz wiele ciekawych osób dziejących tę samą pasję.

Nigdy nie jest za późno
aby rozpocząć przygodę z tańcem

SPRAWDŹ CO CZEKA CIĘ NA WARSZTATACH

Obejrzyj krótkie zajawki i fragmenty warsztatów tanecznych, które przybliżą Tobie tematykę i atmosferę jaka panuje podczas zająć.

Dobra zabawa i masa pozytywnej energii gwarantowana.

Ostatnie warsztaty

BYŁO FANTASTYCZNIE – PRZEKONAJ SIĘ

Opinie uczestników

CO MÓWIA UCZESTNICY WARSZTATÓW

Referencje wystawione przez osoby, które brały udział w zajęciach indywidualnych to najlepsza wizytówka!

Masz pytania?

SPRAWDŹLISTĘ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH

Wiele pytań często powtarza się. Zapoznaj się z tymi, które pojawiają się najczęściej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujący Ciebie temat, skontaktuj się przez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony.

Jak zapisać się na lekcję?

Najlepiej poprzez wypełnienie formularza na dole każdej zakładki na stronie internetowej. Termin i godzinę ustalamy indywidualnie, dlatego potrzebny jest kontakt bezpośredni. W wysłanej informacji warto napisać dni i godziny jakie będą Wam odpowiadać. W odpowiedzi otrzymacie proponowane terminy lekcji. Kolejne spotkania ustalane są z lekcji na lekcje.

Jak mogę dokonać płatności za lekcje?

Można zapłacić poprzez przelew internetowy przed każda lekcją (nr konta przesyłany jest na państwa maila) lub gotówką po każdej lekcji. Przy wykupieniu pakietu 10 lekcji i opłaceniu abonamentu z góry, przysługuje rabat.

Jeżeli zachoruję to termin mi przepada?

Lekcje można odwołać maksymalnie 24h godziny przed zajęciami. Później niestety lekcja przepada. Wynika to z tego, ze często grafik jest tak napięty. Chcemy uniknąć odwoływania lekcji na ostatnią chwilę. Pary często czekają bardzo długo na termin swojej lekcji. Odwołując lekcje 24 godziny wstecz – mamy szanse oddać ten termin innej osobie.

Jak szybko mogę spodziewać się efektów?

Zależy to od bardzo wielu aspektów. Odpowiedz mogę udzielić już po pierwszej lekcji jak poznam dana osobę/parę. Po 60 minutach wspólnego tańca – można powiedzieć już bardzo dużo na temat perspektyw tanecznych danej osoby ;)) średnio po 2-3 lekcjach można już spokojnie zatańczyć kilka podstawowych figur danego tańca do muzyki. Do ułożenia pierwszego tańca zazwyczaj wystarczy 6-8 lekcji.

Ile lekcji jest potrzebnych?

Średnio, aby nauczyć się dobrze danego tańca potrzeba 8-10 lekcji. Po takiej liczbie lekcji przechodzimy przez temat: kroków podstawowych, większości figur, rytmu oraz tańca do muzyki. Jest to wystarczają ilość, aby potem spokojnie zatańczyć do muzyki 😎